Wat doen onze afgestudeerden?

Onze afgestudeerden dragen in heel Vlaanderen bij aan de uitbreiding, verdieping en vernieuwing van de biologische en biodynamische landbouw. Een groot deel van hen heeft werk gevonden of gecreëerd in de biologische landbouwsector.

Op deze overzichtskaart vind je alle Landwijzer-afgestudeerden die (in Vlaanderen) actief zijn in de biologische sector. Je kan zien wie ze zijn en waar ze zich hebben gevestigd of werken, nadat ze het Leertraject Bio & BD-landbouw volgden. (Kan je het infokadertje niet helemaal zien? Verschuif de kaart dan even...)

Zet jezelf op de kaart! We vragen aan elke afgestudeerde om mee te bouwen aan een actuele kaart, en het ons te laten weten als je situatie veranderde, als je een nieuw bedrijf of job start, … . Dankjewel!

Ben je benieuwd naar verhalen, foto's en filmpjes van oud-cursisten? Die kan je hier vinden.

CSA 't Schaaphof

Sofie De Blieck (16e cyclus) en Heleen Dewanckele (17e cyclus)
Bedrijfsleidsters
Landegem

Provinciaal Proefcentrum voor de Groenteteelt Oost-Vlaanderen

Peter De Backer (1e cyclus)
Medewerker
Kruishoutem

CVBA De Wassende Maan

Stefan Derdelinckx (1e cyclus) en Sander Van Himste (14e cyclus)
Medewerkers
Astene

Hogeschool Gent, afdeling landbouw te Melle

Els Goossens (1e cyclus)
Medewerker
Melle

CSA Eoster

Peter Vanvinckenroye (1e cyclus) en Elias Rebai (14e cyclus)
Pellenberg

Blauw Kasteel

Klaas Arbyn (2e cyclus), Lieven Van der Stricht (7e cyclus)
Scheldewindeke

De Wroeter

Geert De Backer (2e cyclus) en Goele Vrolijks (2e cyclus)
Medewerker
Kortessem

De Lochting

Didier Bouden (3e cyclus) en Pieter Moenaert (9e cyclus)
Roeselare

Pol Hanssens

Pol Hanssens (3e cyclus)
Bedrijfsleider
Wevelgem

Hof Seghers

Jessy Deweerdt (3e cyclus)
Medewerker
Bever

CVBA Ourobouros

Karel Houdmont (3e cyclus), Sofie De Valck (6e cyclus) en Leen Vandamme (16e cyclus)
Dikkele

CVBA Aardevol

Geertje Stoffels & Bert Vandergeynst (3e cyclus)
Bedrijfsleiders
Mal

Biosano

Mieke Lateir (3e cyclus)
Medewerker
Wommelgem

CVBA De Zonnekouter

Lien Mennes (4e cyclus)
Mede-bedrijfsleidster
Machelen aan de Leie

CSA Boerencompagnie (CVBA)

Tom Troonbeeckx (5e cyclus), Michel Dewaele (14e cyclus), Brecht Goussey (15e cyclus) en Ine Craenhals (17e cyclus)
Bedrijfsleiders
Heverlee

Dagactiviteitencentrum De Moester

Rebecca Messiaen (5e cyclus)
Medewerker
Sint-Denijs-Westrem

Waalhoekhof

Marc Bleys (6e cyclus)
Bedrijfsleider
Handzame

Proefcentrum Pamel (Kleinfruit en Aarbeien)

Paul Hendrickx (6e cyclus)
Medewerker
Pamel

't Herdertje

Peter De Grande (7e cyclus)
Bedrijfsleider
Ettelgem

De Nieuwe Winning

Koen Meeuwis (7e cyclus)
Bedrijfsleider
Hasselt

CSA Het Vrije Veld

Souliman Diraa (7e cyclus) en Lore Callens (11e cyclus)
Bedrijfsleiders
Zutendaal

Vlaamse Landmaatschappij (VLM)

Katrien Geldof
Medewerker
Gent

CSA Wijveld

Michiel Van Poucke (8e cyclus)
Mede-bedrijfsleider
Destelbergen

Landwijzer vzw

Ineke Docx (9e cyclus) en Siebe Keirse (16e cyclus)
Leertrajectbegeleider
Gent

CSA De Wakkere Akker

Sam De Wandel (8e cyclus)
Mede-bedrijfsleider
Herent

De Wikke (Wonen en Werken)

Lesley Van Beveren (8e cyclus)
Medewerker
Leuven

Puur Natuur

Walter Geerts (9e cyclus)
Medewerker
Melsele

CSA De Pletterick

Bert Neuckermans (9e cyclus)
Bedrijfsleider
Herne

Kiemkracht

Klaas Ysebaert (9e cyclus)
Bedrijfsleider
Avelgem

CVBA De Kollebloem

Manuel Baeyens (10e cyclus)
Mede-bedrijfsleider
Sint-Lievens-Esse

CSA Land van Duwijck

Birgit Haepers (10e cyclus)
Bedrijfsleidster
Lier

Le Pic-Vert

Jelle Jacobs (10e cyclus)
Bedrijfsleider
La Glanerie

Plukhof

Els Vloebergh (10e cyclus)
Bedrijfsleidster
Wiekevorst

CSA Grondsmaak

Corazon De Raeymaecker (11e cyclus)
Bedrijfsleidster
Kontich

Stoppel

Fien De Schacht (11e cyclus)
Bedrijfsleidster
Poperinge

CSA De Witte Beek

Jen Nold (11e cyclus)
Bedrijfsleidster
Bierbeek

Het Wijveld in Bloei

Christel Palinckx (11e cyclus)
Bedrijfsleidster
Destelbergen

Lincelam

Bert Samyn (11e cyclus)
Bedrijfsleider
Leisele

Den Oogst

William Van Dieren (11e cyclus)
Bedrijfsleider
Schoten

CSA De Plukboerderij van Schelle (en B&B)

Kristien De Boodt (11e cyclus)
Bedrijfsleidster
Schelle

't Seizoen

Sarah Bulckens (12e cyclus)
Bedrijfsleidster
Smeerebbe-Vloerzegem

't Ambrozijn

Jarno Claeys
Bedrijfsleider
Waardamme

Bio-Boer Busschots

Heidi Cobbaert (12e cyclus)
Medewerker
Koningshooikt

Bouquet Garni

Anouk Francis (12e cyclus)
Bedrijfsleidster
St-Martens-Latem

Le Petit Botanique

Joachim Haemers (12e cyclus)
Medewerker
Gent

Biobuur

Kris Hofmans (12e cyclus)
Bedrijfsleider
Mechelen

PITO Stabroek

Joke Wouters (12e cyclus)
Medewerker
Stabroek

CSA De Goedinge

Maarten Cools (13e cyclus) en Wim Michels (14e cyclus)
Bedrijfsleiders
Afsnee

CSA ‘t Legumenhofke

Greet De Smedt (14e cyclus)
Bedrijfsleidster
Neerijse

SymBIOse

Katia Delmot (14e cyclus)
Bedrijfsleidster
Dilbeek

Ons Logisch Voedsel

Ole Deschout (14e cyclus)
Bedrijfsleider
Booischot

CSA De Plantentrekker

Tim Jacobs (14e cyclus) en Annemie Regniers (13e cyclus)
Bedrijfsleiders
Geel

CSA Bio Bij Bernd

Bernd Vandersmissen (13e cyclus)
Bedrijfsleider
Rummen

Puur Landelijk

Rudy Vermeer (13e cyclus)
Bedrijfsleider
Leopoldsburg

Kleinood

Bert De Doncker (14e cyclus)
Bedrijfsleider
Anzegem

CSA De Koningsbemde

Ilse De Ruyter (14e cyclus)
Bedrijfsleidster
Hoeleden

CSA 't Lekkerland

Tim Meys (14e cyclus) en Lies Vissers (15e cyclus)
Bedrijfsleiders
Puurs

De Boomgaardier

Ward Putzeys (14e cyclus)
Bedrijfsleider
Tongeren

Bloom

Ruth Selleslaghs (14e cyclus)
Bedrijfsleidster
Ichtegem

't Fruitratje

Bram Steeno (14e cyclus)
Bedrijfsleider
Bierbeek

CSA Oogstgoed

Benny Van de Velde (14e cyclus)
Mede-bedrijfsleider
Gentbrugge

Ecomanus

Josse Horsten (14e cyclus)
Bedrijfsleider
OLV-Waver

CSA Vlinderveld

Steven Desmet (15e cyclus)
Bedrijfsleider
Zemst

De Kruidgaard

Katrien Gilson (15e cyclus)
Bedrijfsleidster
Sint-Joris-Weert

Plukplek

Dorothea Lequeux (15e cyclus)
Bedrijfsleidster
Ternat

Livinushof

Maarten Noë (15e cyclus)
Mede-bedrijfsleider
Sint-Margriete

Bio-Isidoor

Robrecht Suetens (15e cyclus)
Bedrijfsleider
Zoersel

Talander vzw

Katrijn Beukeleirs (16e cyclus)
Medewerker
Arendonk

CSA Het Buitenhof

Nele Bogaerts (16e cyclus)
Mede-bedrijfsleidster
Wommelgem

Koen Weyers

Koen Weyers (17e cyclus)
Bedrijfsleider
Afsnee

Augustijnenhof

Katrien Rosier (17e cyclus) en Aline Vercruyssen (17e cyclus)
Loppem

Aardse smaken

Kevin Wagemans (17e cyclus)
Bedrijfsleider
Brasschaat

Vremdveld

Bart Verstraete (17e cyclus)
Bedrijfsleider
Vremde

Grondkleur

Peter Fontaine (17e cyclus)
Bedrijfsleider
Kontich

The Barn

Arthur Saey (16e cyclus)
Medewerker
Etterbeek

CSA Het Mosterdzaadje

Tuur Vangeel (16e cyclus)
Bedrijfsleider
Mol

Ferm

Sander Van Nieuwenhove (16e cyclus) en Veerle Huybrechts (16e cyclus)
Bedrijfsleiders
Hombeek, Zemst-Laar

Kraakvers.bio

Iona Simionescu (16e cyclus)
Bedrijfsleidster
Lier

't Middenveld

Koen De Wit (16e cyclus)
Bedrijfsleider
Hombeek

Het Neerhof

Hilde De Boeck (16e cyclus)
Medewerker
Dilbeek

Widar vzw

Sven Verhoeven (8e cyclus)
Medewerker
Merksplas

't Goerenhof

Veerle Rappé (15e cyclus)
Medewerker
Lummen

De Groene Kapoen

Jack Van Wesenbeeck (10e cyclus)
Lier

De Brabander

Adriaan Van Sandwijk (5e cyclus)
Medewerker
Kersbeek-Miskom

Ecologische B&B In Motion

Lief Verhaegen (2e cyclus)
Bedrijfsleidster
Hannut

Ecologische B&B Aanaajaanaa

Carol Gheeraaert (2e cyclus)
Bedrijfsleidster
Gent

Martkraam David De Jong

David de Jong (2e cyclus)
Bedrijfsleider
Brussel

Ecologische B&B Hof van Steelant

Fons Breekelmans (2e cyclus)
Loppem

Bio-Garant

Piet De Beule (2e cyclus)
Medewerker
Steenhuffel

Den Diepen Boomgaard

Koen Bienstman (3e cyclus)
Medewerker
Grimbergen

Heerlijkheid van Heule

Katleen Vandamme
Medewerker
Heule

De Vroente - Lousbergmarkt

Katia Bogaert (5e cyclus)
Medewerker
Gent

Mark Van Hove

Mark Van Hove (17e cyclus)
Bedrijfsleider
Bekkevoort

Marktkraam Moniek Broeckx

Moniek Broeckx (1e cyclus)
Bedrijfsleidster
Leuven

De Kijfelaar

Vaïmiti Agemans (10e cyclus)
Medewerker
Herentals

Akelei

Astrid Agemans (17e cyclus)
Medewerker
Schriek

InnoGreen bvba

Elias Rebai (14e cyclus)
Medewerker
Leuven

Hermes met Groentjes vzw

Elias Rebai (14e cyclus)
Kessel-Lo

Curinck's Berry

Harold Hage (13e cyclus)
Bedrijfsleider
Hasselt

Biofresh

Marco Verhagen (1e cyclus)
Medewerker
Sint-Katelijne-Waver

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!